Kobieta w biznesie

Prawnik osobisty
 • Dedykowany dla Kobiet prowadzących działalności gospodarcza kompleksowa pomoc dla nich i ich rodzin;
 • Kadry zarzadzajacej średniego i wysokiego szczebla , czlonkow zarządu.
Prawnik dla biusnesu
 • Pełna obsługa prawna firm;
 • Prawo pracy;
 • Konflikty pomiędzy wspólnikami;
 • Umowy budowlany i proces inwestycyjny;
 • Ochrona Środowiska;
 • Prawo nieruchomości;
 • Odszkodowania (komunikacyjne, medyczne, służebności przesyłu)
 • Pomoc dla osobo, które zaciągnęły kredyty we franku szwajcarskim CHF.
Odzyskiwanie wierzytelności
Antywindykacja

Wieloletnie doświadczenie zawodowe dowodzi, że odzyskanie wierzytelności jest jednym z kluczowych zagadnień, z jakimi zmagają się Kobiety przedsiębiorcze.

My zaś od lat współpracujemy z wiodącymi Kancelariami Komorniczymi na terenie całego kraju, a zdobyte wcześniej doświadczenie zawodowe w charakterze asesora komorniczego – adwokat Karoliny Bućko umożliwia sprawne poruszania się w gąszczu przepisów egzekucyjnych jak również skuteczne działanie w świecie postępowań egzekucyjnych.

Ponadto doradzamy Klientkom w taki sposób odpowiednio zabezpieczyć ich roszczenia przed niewypłacalnymi dłużnikami i by z omawianym problemem w ogóle nie musiały się mierzyć. Dotyczy to jednak osób, które powierzyły swoje sprawy jeszcze przed zawarciem umowy z kontrahentem.

W przypadku jednak zaistnienia problemu ze ściągalnością wierzytelności oferuję pomoc w jej odzyskaniu i to niezależnie od tego jaka jest geneza powstania długu.

Ponadto pomogamy w zakresie zminimalizowania skutków egzekwowania zadłużenia od naszych Klientek bez wzgledu na etap postępowania o zapłatę.

Odzyskiwanie należności obejmuje wszystkie etapy postępowania tj:

 1. Reprezentację zmierzającą do pozasądowego odzyskania należności (wezwania do zapłaty, negocjacje, mediacja, ugody pozasądowe);
 2. Reprezentację w postępowaniu sądowym;
 3. Reprezentację w postępowaniu egzekucyjnym;
Działania Kancelarii obejmują również pomoc w sytuacjach gdy niewypłacalny dłużnik „ucieka” przed wierzycielami ze swym majątkiem (skarga pauliańska). Nadto dokonujemy również czynności związane z wpisaniem dłużników do Rejestru Dłużników Niewypłacalnych prowadzonych przez Krajowy Rejestr Sądowy oraz do innych ogólnodostępnych rejestrów długów, a także reprezentujemy Wierzycielki w postępowaniach karnych przeciwko dłużnikom działającym na szkodę wierzycieli.
Upadłość Konsumencka

W związku ze zmianą Prawa Upadłościowego jaka obowiązuje od 31.12.2014r., umożliwiono konsumentom ogłoszenie upadłości nawet w sytuacjach całkowitego braku majątku za zaspokojenie wierzycieli tzw. upadłość konsumencka. Upadłość ta stała się rzeczywiście realna dla prawie wszystkich osób, które na skutek różnych wypadków losowych popadły w stan niewypłacalności, bardzo często wobec zaciągniętych kredytów hipotecznych w bankach.

Po tej zmianie do Kancelarii zgłosiło się już kilkanaście Kobiet, które głównie jako przedsiębiorczynie popadły w problemy finansowe, a w konsekwencji w spirale zadłużenia która uniemożliwiła im godną egzystencje.

W takich sytuacjach doradzamy Klientkom, które stali się niewypłacalni, w jaki sposób skutecznie skorzystać z instytucji upadłości konsumenckiej. Udzielamy porad w zakresie sytuacji prawnej, w jakiej się znajdują, weryfikując czy spełniają one ustawowe przesłanki do ogłoszenia upadłości.

Najważniejsze jednak jest to, że pomagamy Klientkom przejść przez wieloetapową procedurę oddłużenia, reprezentując je przed Sądem upadłościowym, Sędzią-komisarzem, Syndykiem i wierzycielami.

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!

+48604484633

-ALBO-

Zadaj pytanie!

kontakt@prawodlakobiet.com

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń!
+48604484633
-ALBO-
Zadaj pytanie!
kontakt@prawodlakobiet.com